Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,85 zł , zmiana od tamtej pory: -70,60%

Re: Raport z Włoch

Zgłoś do moderatora
Co tam jadowitego napisałem?


Że nazywam rzeczy po imieniu? Jak jesteś gościem ,który ma w dupie własne zdrowie ,to dlaczego za to ma odpowiadać całe społeczeństwo i ich rodziny?
Grubas użalający się ,że jest gruby
Palacz użalający się ,że ma raka płuc
Leń użalający się ,że nie ma tego co pracowity
Biedny użalający się ,że bogaty żyje w luksusie

A co do starszych ludzi ,to sorry... życie jest takie ,że umieramy. Ludzie nie umierają ze starości ,tylko z chorób jakie starość wywołuje i z własnego podejścia do życia. Dzisiaj podano ,że 94 lata wygrała walkę z wirusem. Myślisz ,że była jedną z osób użalających się nad sobą? Jak sama powiedziała "zawsze dbała o swoje zdrowie"

Tragedią jest śmierć ludzi młodych ,a nie starych ! Hiszpanka na początku XX wieku zabiła między 50 a 100 mln osób ,a zdecydowana większość z nich miała 20-40 lat. I to była tragedia.

Tragedią są szpitale onkologiczne dla dzieci !
Tragedią jest śmierć dzieci z powodu niedożywienia !
Tragedią są dzieci w domach dziecka !

Dożycie sędziwego wieku i śmierć nie jest czymś nienaturalnym ,a raczej szczęściem ,że można było doświadczyć chwil z rodziną,wnukami i prawnukami.

Kiedy byłeś ostatni raz u swojej matki/ojca/babci/dziadka? Nie ważne gdzie są... Kiedy do nich zadzwoniłeś?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VOOLT 4,56% 1,72 2022-05-25 15:09:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.