Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,85 zł , zmiana od tamtej pory: -70,00%

Re: Raport z Włoch

Zgłoś do moderatora
Mam takie zdanie ,a nie inne i w nosie mam to co wy sobie myślicie ,bo mnie interesuje to co będzie się działo z młodymi i ich dziećmi i w przeciwieństwie do was nie dziwi mnie fakt ,że ludzie po 80 roku życia umierają. Nawet dziwi mnie fakt ,że tak długo żyją.

Wy sobie możecie gadać jakie to chore ,a polecam wam pojechać do jakiegoś zakładu opieki nad starszymi osobami i zobaczyć jak oni tam funkcjonują. Myślenie takich ludzi jak wy jest zaściankowe i najprawdopodobniej gówno wiecie o życiu.

Tragedią jest śmierć dziecka ,nastolatka,młodego wiekiem ,a nie osoby starszej! A jeżeli macie odwrotne myślenie to puknijcie się w łeb !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VOOLT 0,00% 1,75 2022-05-20 11:09:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.