Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,20 zł , zmiana od tamtej pory: -67,50%

Re: Raport z Włoch

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-03-24 o godz. 22:42 ~Seb napisał(a):
> Też podejrzewam, że ktoś może za tym stać, jakiś szatan..

Oczywiście że stoją za tym TFI, a że dysponują taką kasą, że mogą całą giełdę kupić, więc podgrzewają atmosferę i przerzucają akcjami na prawo i lewo, po co np. Kristalina Georgiewa takie bzdury wygaduje o "kryzysie większym niż w 2009 roku ? Na pewno nie po to by uspokoić atmosferę, lecz by wywołać panikę ! A w jakim celu - niech sobie każdy dopowie !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VOOLT 4,64% 1,69 2022-05-27 15:30:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.