Mnie też zastanowiło to stwierdzenie o Epic, ciekawe jaki to rząd wielkości. Liczyłem, że GU będzie wydane w III kw, a tu mowa o IV. Po drodze jestem ciekaw raportów z uwzględnienie przychodów z epic. Zastanawia mnie też kwestia rynku japońskiego i dalszego rozwoju bee przez bigbena. Dobry czat, ale fajerwerków nie było, bardziej momentami samobiczowanie za popełnione błędy. Teraz przynajmniej mają wiedzę, jakich błędów nie popełniać w przyszłości. I cenna wskazówka, czytają forum, więc też widzą jakie panują nastroje. Dzisiaj obrót był większy niż zazwyczaj i oby nikt nie sypnął z zarządu akcjami, bo przetestujemy ostatni dołek.