Muszę sobie na spokojnie przeczytać cały raport ale na pierwszy rzut oka wygląda tak jak liczyłem ze będzie, chyba ze coś źle na szybko odczytałem to poprawcie:
- sprzedaż gry w zakresie 50-100 tys (tez chyba podobnie obstawiałeś, trochę więcej niż ja ale zakres ten sam),
- kasa od BigBen za ostatni krok milowy to 300 tys EUR (tu obydwaj obstawialiśmy tak samo chyba),
- kasa za Ovid,
- z powodu konkurencji przeciętna sprzedaż w okresie świąt (teoria o płaskim wykres sprzedaży już raczej odpada),
- Epic utopił sprzedaż PC, ale przynajmniej mają kontakty i silnik.
Wynik końcowy podobny do moich szacunków, więc sam raport oceniam neutralnie. Ovida nie liczę do końcowego wyniku.
Dodatkowe rzeczy:
- mały zespół pod Arie (5 osób wewnętrznie narazie), jeszcze długa droga do premiery,
- wygląda na to ze dużo przeróbek pod gigantów, to na plus bo wcześniejsza wersja to była słabizna co tutaj pisałem często,
- ArKick tutaj brak oczekiwań z mojej strony, ten rynek jest jeszcze trudniejszy.