Wers, ale nie zastanawia Cię stwierdzenie Prezesa, że kasy z EPIC za wyłączność dostaną więcej, niż akcjonariusze się spodziewają?
Mnie nurtują te słowa, bo jeśli to będzie z 2mln$ to byłby to rewelacyjny wynik, nie uważasz?
Poszukałem w googlach, ile EPIC daje za wyłączność i takie pieniądze są możliwe. Nawet jeśli to będzie 1mln$ to będzie równie dobrze, bo stanowi to praktycznie równowartość przychodu za 2019 rok, a po słowach Prezesa, mniej niż 1M$ się nie spodziewam.