1. Kurs w okolicach 2 zł. oddaje stan kasy w kasie prawie 1 do 1. Jeśli przejmiemy, że współczynnik dla branży do 20.
( nawet spółki typu value z WIG20 mają dziś mniej niż "jedenXksiążka" - taki żart :))). )
2. Co do techniki to ważny jest powrót na tygodniowych powyżej 2.20 zł. To tam jest 0.5 FIBO i to tam kurs byłby powyżej MA15.
Bez tego nie ma szans na powrót do wzrostów przy ostatnich volumenach na spadkach.
3. Nie lekceważyłbym ogólnej fatalnej sytuacji na szerokim rynku.