O braku pieniędzy ze sprzedaży i od Epic przecież wiadomo od dawna. Nie ma co liczyć na duże wartości od Epic, dalej obstawiam ok. 0.5 miliona (co potwierdza info o zwrocie i suma transz od BigBen). Duży plus ze dali ilość sprzedanych kopii ale nie ma co się zakłamywać ze to jest dobry wynik. Brak Azji i USA ale tylko pudełek, przecież to nie ma szans przekroczyć 100 tys. w IV kwartale, pudełka to mniejsza część sprzedaży co potwierdził choćby raport BigBen. W dodatku na nich jest dużo gorsza marża.
Od kopii mogą mieć teraz średnio ok 20 może 25 zł . Przy jakiś 80 tys. i kasie od Epic (jeżeli pójdzie w całości) będzie jakieś 2,5 miliona przychodów, po odliczeniu kosztów I kwartał będzie na plusie ale kolejne to już spadek sprzedaży i prawdopodobnie znowu na minusie.