Wiem, że Epic potrafi sypnąć kasą takiego rzędu a nawet i dużo większą (!).Pytanie ile dostanie Varsav? Z tego co opowiada Rosiński, Gigantów wydadzą sami za 3 miliony i to dopiero za pół roku. Skądś te kasę będą musieli wziąć. Jak uważnie przeczytasz wszystkie załączniki do raportu to tam widać, że Varsav ma kapitał niekoniecznie pochodzący ze sprzedaży Bee. O to to ja się akurat nie martwię. Natomiast jako niepoprawny fan tej spółki, chciałbym żeby kasa pochodziła głównie ze sprzedaży fizycznej gry :).