Piszą, że jest tak duży popyt na ich towary, że sprzedają ponad 10% więcej ilościowo towaru w dużo wyższych niż rok temu cenach, więc mogli zredukowali kapitał pracujący tylko tyle, żeby w sam raz wystarczyło na zakup zakładu w Ostrowcu. A co do cen stali odsyłam do wykresu ze strony 6, gdzie widać, że spadki cen były głównie w sierpniu - wrześniu.
https://www.bankier.pl/static/att/emitent/2021-11/Bowim-Okresowy-raport-za-III-kwartaly-2021-roku_202111231184967764.pdf