Dlatego, że za większość sprzedaży nie dostali jeszcze gotówki. To jest ryzyko. We wszesniejszych raportach wpływy gotówkowe były od razu widoczne. Pytanie dlaczego teraz jest inaczej?
Widac to we wzroście należności
Nie wiem jaki jest termin płatności ale to może potrwać kilka miesięcy zanim bedzie gotówka na koncie.
To nie musi być nic złego poprostu trzeba czekać na kase.Przy raporcie warto zwrócić uwagę na przepływy pieniężne operacyjne i poziom należności właśnie.