Dnia 2021-11-23 o godz. 10:27 ~Znany napisał(a):
> stal zdrożała i utrzymuje sie na "piku" z czerwca - lipca a zapotrzebowanie nie spada i spadać nie będzie
Co do zapotrzebowania zgadza się - nadal jest bardzo wysokie ale co do "utrzymywania się na piku" niestety nie masz racji. Ceny spadły aczkolwiek ze względu na inflację muszą ponownie wzrosnąć.
Mamę oszukasz, Tatę oszukasz ale praw ekonomii nie oszukasz.
Spory wzrost ceny akcji Bowimu jest tylko kwestią czasu. I to niedługiego.