bo wczoraj zastanawiałem się czy tego nie kupić. odstrasza od inwestowania w ten walor fakt, że w ostatnim roku zdrożał o 342%.
Wiele osób realizuje zyski i sprzedaje akcje, nowi nie tykają spólek, które maja taka progresję wzrostu kursu bo wychodzą z założenia że ten kurs już zdyskontował ewentualny dobry wynik.