wiem o czym mówisz wędrowniczku z tym że jest jedno ale
ponoć rynek wyprzedza przyszłość a ona dla metali jest pozytywna na najbliższe lata , stal zdrożała i utrzymuje sie na "piku" z czerwca - lipca a zapotrzebowanie nie spada i spadać nie będzie ponieważ Polski Ład dopiero rozkręci gospodarkę i w końcu środki ruszą z UE , jesteśmy w tej samej sytuacji co Turcja kilka lat temu = emigranci za kasę - smutne to ale prawdziwe