oni nie dochodzą do tej analizy o której piszesz bo widzac 350% szukają kolejnej spólki.
co do ładu to nie masz racji nigdy jeszcze wzrost podatków dla przedsiebiorców zwłaszcza tak drastyczny nie spowodował wzrostu gospodarczego tylko wręcz przeciwnie, kasy szybko nie dostaniemy a jak ją nam przyznają to minie przynajmniej pół roku zanim w ogołe programy powstana cele i ogłoszone konkursy tak działają dotacje.
to co ogladasz w tivi że drogi się beą budowac bo polski ład to ordynarna propaganda dla ćwiercinteligentów, przejdź drogą ze słaska do łodzi i zobacz jak obecne formacja drogi buduje od 5 lata nie moga remontu zrobić i postawili pierwszy w historia świata odcinkowy pomiar prędkości na remontowanym odcinku drogi, a ty sobie jakies inwestycje snujesz. szybciej gargamel akcje bowimu kupi niż polski ład cokolwiek rozkręci.