artur to w innych wontkach ładnie wyjaśnił, że wtedy jak były wzrosty cen inwestowali w kapitał pracujący, a w okresie stabilizacji czyli 3 q juzz nie i wtedy to zamienia sie w żywą gotówkę której będą niezliczone ilości i czapki z głuw opadną mafii twitterowej naganiającej na spatki