Tu nie chodzi chodzi o księgowych. Z tłumaczeń Action wnioskuję ze kupił towar z karuzeli vatowskiej. Jaka masz gwarancję że tylko oni są czarna owca? Nawet tutaj wiele się mówiło juz od dawna ze cala branża jest zainfekowana.
Stąd panika i w sumie nie dziwie się. Skoro po zmianie przepisów wyparowaly miliardy biznesu to domiar Vatu do tego to będą dziesiątki jeśli nie setki milionów. Widać też ze fiskus nie chce aby doszło do przedawnienia i to o czym mowa to sprawy sprzed kilku lat. Nowe przepisy weszły w zeszłym roku. Czyli cały cyrk może potrwać do 2020. Na miejscu inwestora strategicznego nie pchalbym się tutaj do tego czasu.