Nie wspominałem o Optimusie, tylko o JTT to już zaraz 20lat, a finału nie widać. Myślisz, że to chodzi tyljo o ten niezaplacony podatek? Ja uważam, że nie tylko, zadna spółka nie traci prawie 50% kapitalizacji w tydzień przez jakąś tak rezerwę. Uważam, że wyniki będą tragiczne. Co do Daty budowa Alibaby CEE wciąż trwa i jeszcze. Wyniki pokaża kierunek w kolejnych kwartałach, ale na skonsumowanie całej wartości dodanej przyjdzie jeszcze poczekać może nawet do końca 2017r.