branża jest w niełasce, i nie ma się co dziwić że nie ma wielu kupujących. Action w powijakach, na pewno to nie służy branży. Białoczerwony uważasz że to szansa dla AB/ABC ja tego nie widzę dlatego że action by musiał upaść by tak się stało a w to wątpię, firma normalnie funkcjonuje, musiało by się więcej negatywnych pojawić informacji. Spółka poza tym była napompowana przed anali. W dacie jest odwrotnie bo nie ma zawyżonej wartości a poza tym wyniki za IIQ wyglądają raczej poprawnie. Zobaczymy...