białoczerwony, masz moim zdaniem rację w tym co piszesz odnośnie TC. W kwestii action oni mają po części za swoje, ta firma nie jest nastawiona poprawnie w stosunku do klienta i ma bardzo sztywną politykę cenową co w dzisiejszych czasach jest bardzo złe bo rotacja musi być w tej branży szybka. Ja im też źle nie życzę, muszą zapłacić fiskusowi i pewnie będą ich trzepać aż coś jeszcze znajdą. Optimus to była inna bajka ale TC miał przecież inną spółkę którą dojechała skarbówa... tutaj trzeba uważać. Moim zdaniem dlatego tak ważny jest IIQ i wyniki jakie pokaże abc. Kończąc temat actionu piszesz że stracą klientów, to dalej w to wątpię dlatego że mało kogo z klientów interesują ich problemy. Dla klientów liczą się ceny, dostępność towaru i limit kredytowy. Problemem actionu może być jak się odwrócą od nich vendorzy ale hmmm tam to już polityka jest wyższa :)