Dnia 2016-07-20 o godz. 18:12 ~PrawdaPolska napisał(a):
> Nie za dobrze to wyglada Brak chetnych do kupowania ? Cos musi byc na rzeczy... moze juz byly dyrektor finansowy uplynnia...:?
być może, że to on upłynnia...
brak chętnych jest od dawna i nieustannie:
http://gragieldowa.pl/spolka_arkusz_zl/spolka/abc
wystarczy, by jeden drobny walnął pekacem kilkanaście kilo, a kurs spada na 2,xx - 1,xx
pijar i uśmiech prezeski nie zwabia inwestorów, za to wielu na sprzedaży juz długo czeka w kolejce, by wyjść z jakimś zyskiem lub mniejszymi stratami