Analiza geometrii wykresów nie jest żadną podstawą do podjęcia decyzji i absolutnie nic nie mówi o tym, co będzie jutro. Ciekawie jest postudiować sobie kształty, kąty i długości kresek w odniesieniu do danych historycznych, ale nic z tego nie wynika na przyszłość. Aby można było uważać jakieś tam kreski za wiarygodną podstawę prognozowania to musiały one przynajmniej być na poziomie statystycznej istotności, czyli powtarzać się w minimum 95% przy takich samych zmiennych. A zatem... fajne kreski, ale nie mają dla mnie żadnej wartości.