Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: plan bycia oszustem?

Zgłoś do moderatora
to prywatny folwark oczywiście, ale sprawa jest bardziej skomplikowana , bo część rodziny R . również stanowi akcjonariat i umoczyła kaskę a więc są po dwóch stronach barykady , stad też powstał mały kwasek , ale jak to w rodzinie .... rozeszło się po kościach. Przyszłość SKL ma dwa parametry :
50 groszy jako minimum wyceny akcji , poniżej tego progu jest automatyczny out z GPW
oraz w kolejnych 2-3 latach zjedzenie kapitału na koszty własne i inwestycje , które mogą na Waszych oczach opróżnić kasę firmy łatwo .........i przyjemnie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SKYLINE 0,00% 0,90 2021-01-22 09:11:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.