Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: No rewelacja

Zgłoś do moderatora
Poniżej cytat ze strony House Domowa Opieka :
Agencja pracy House Domowa Opieka prowadzi stały nabór pielęgniarek i opiekunek/nów osób starszych w Niemczech.
Posiadamy własne biuro, które gwarantuje wsparcie i opiekę zatrudnionym przez nas pracownikom.

Kandydatom oferujemy:

1.legalne zatrudnienie
2.opłacone składki ZUS + kartę A1 + EKUZ
3.atrakcyjne wynagrodzenie
4.zakwaterowanie i wyżywienie
5.zwrot kosztów podróży
6.pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem
7.opiekę i wsparcie naszych koordynatorów na terenie Niemiec

Wynika z tego , że jeśli chcecie udać się do Niemiec i mieć zwrócone koszty zwiedzania i podróżowania a nawet wyżywienia , jeśli koszty ZUS w Polsce są nie na Waszą kieszeń i szukacie kogoś kto za Was to opłaci , - to jest to oferta dla Was .
Za jedyne 30 złotych przychodu/ dziennie jaki musicie wygenerować lub z własnej kieszeni pokryć czyli wpłacić do pracodawcy - możecie to wszystko otrzymać w pakiecie. Ok. 800-900 osób korzysta już z takiej formy dofinansowania

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SKYLINE 0,00% 0,90 2021-01-22 09:11:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.