Forum Giełda +Dodaj wątek

No rewelacja !!

Zgłoś do moderatora
cytat

Firma House Domowa Opieka kontynuuje swój dynamiczny wzrost w ramach swojej działalności w Polsce i w Niemczech (skonsolidowane przychody ze sprzedaży za I-III kwartał 2014 wyniosły blisko 6,8 mln

Zdaniem analitykow to dobra wiadomosc. Jak podaje SKL firma zatrudnia w Polsce i Niemczech ponad 800 osob . Podzielmy wiec 6,8 mln zl na 800 osob i na 9 miesiecy , dostaniemy kwote 944 zl przychodu co nie jest duzo jak na warunki w Polsce jak na przychod wygenerowany przez jedna osobe / 30 zl przychodu dziennie / , a tym bardziej jak nawarunki Niemieckie, bo wychodzi przychod 9euro dziennie / osobe .
Mowimy o przychodzie , pewnie sa koszty jak chociazby bilet na metro, autobus, dojazd, ubezpieczenie , etc.
Zapowiadana jest dalsza eksponsja , moze wynik dojdzie do 11 euro lub bedzie zatrudnione 2000 osob :)))
ta firma mnie smieszy , nie wiem jak was........

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SKYLINE 0,00% 0,90 2021-01-22 09:11:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.