Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: jeżyk pruje czy pawełek?

Zgłoś do moderatora
Mały Stasiu , to że jesteś mały :) nie zwalnia Twojej głowy od kminienia .
O odpałach pisano już na tym forum 1000 razy, odpalić trzeba na czymś , wymień długą listę fajnych inwestycji . Zacznij od Dorohuska , nie zapomnij przy tym przytoczyć jakieś fajnej historyjki, może wstaw też miłą dla oka kosmiczna wartość . Potem wstaw funand design , może tez symulatory jakie pewnie Łukaszowi kupił tata Yeżyk, a ten zapakował to w startup. wpisz kolego wszystko co tylko możesz , ale jak u Tuwima , choćbyś kolego nie wiem co wpisał - to nie urośnie już kurs , taki to ciężar. Cieżar widoczny i mierzalny 4 lat beznadziejnego spadku i zarządzania .
Pozdrawiam Cię Stasiu mały

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SKYLINE 0,00% 0,90 2021-01-22 09:11:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.