Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: jeżyk pruje czy pawełek?

Zgłoś do moderatora
Słuchajcie Leszcze ,
Są płacze , że Yeżyk jest krętaczem , absolutnie z tym się nie zgadzam i będę go bronił.
Jest taka złota myśl , że beduin ma swój plan i wielbłąd ma swój plan , jak łatwo zgadnąć te plany niekoniecznie są tożsame . Yeżyk chce zarobić pieniądze , OK mówiąc górnolotnie robić biznes i to robi , jak w życiu - kosztem kogoś , wy myśleliście że będzie trzepał kasę również dla Was akcjonariuszy , jesteście wielbłądem , macie swój plan ale nie jest to plan bediuna, ot wszystko w temacie SKL i jego przyszłości . Moim zdaniem Yeżyk realizuje lepiej lub gorzej swój plan , ale nie jest to Wasz plan i nie miejcie do niego o to pretensji .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SKYLINE 0,00% 0,90 2021-01-22 09:11:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.