Zgadzam sie . że Protektor to zapomniana spółka i duza w tym zasluga Zarzadu i kiepskiej polityki informacyjnej , ale przez wiele lat na giełdzie zauwazyłem , że nawet na najbardziej oporny papier kiedys przychodzi czas i myślę , że taki właśnie nadchodzi teraz .