"Trwają prace nad strategią rozwoju spółki na kolejne 2 lata.(...) jesteśmy już gotowi do dalszego rozwoju poprzez przejęcia"
To kiedy oficjalnie łaskawie powiadomi że żadnego inwestora zagranicznego nie będzie.
Faza przejęć już była przerabiana z Prabosem, Befado i innymi. Wymiana Prezia jak najbardziej na miejscu bo temu to już pamięć szwankuje.
No co za menda.