prawie wszytkie terminy ktore podawal w waznych sprawach nie zostaly dotrzymane,co z tego ze raporty na plusach jak od lat nic to nie wynika dobrego dla akcjonariuszy-ani dywidendy ani skupu akcjii,brak inwestora ,brak koncepcjii samodzielnego rozwoju,zadnej wlasnej wizjii,tez uwazam ze obecny prezes juz sie skonczyl i wypalil.jak na razie akcje ptotektora to jedna wielka porazka a taki dax dzisiaj na maxach historycznych