To były moje argumenty dlaczego kurs nie będzie w przyszłym roku rósł i dlaczego sprzedałem większość swoich akcji protektora przed dniem przznania praw do dywidendy.
Tez miałem długi czas zbyt optymistyczny pogląd na tą firmę. Cena niska więc i rynek także ocenia ryzyko z nią związane jako wysokie.
Zgodnie z tym co napisali w Parkiecie w ostatnim artykule proces przenosin (linia z czech i część produkcji z mołdawii) będzie trwał do końca 2017 r.
Wtedy też zamierzam wrócic do akcjonariatu tej spółki - oczywiście jeśli jej wyniki będą stabilne i nie będzie to już spółka Państwowa (tak by się stało gdyby PIS zakończył likwidację OFE rozpoczętą po PO)