- zła komunikacja z rynkiem (ileż to razy było otym , że umowa sprzedaży nieruchomości ma być podpisana na dniach)
- Mołdawia i ryzyko polityczne z nią związane cały czas wysokie
- słabe wyniki za ostatni kwartał (stagnacja na minus, rosnące zapasy)
- w przyszłym roku jeszcze nie zobaczymy korzyści z przeniesienia produkcji do Polski, wszystko będzie trakcie
- bardzo słaba płynność
i w końcu najważniejsze ryzyko:
- większość w akcjonariacie mają ofe, a to znaczy że lepiej nie będzie.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Kolejny-skok-na-OFE-3453469.html
Chyba, że znajdzie się w końcu inwestor strategiczny, ale wg mnie marne szanse na to w najbliższym czasie. Może w 2017-18 jak całość procesu przenosin będzie zakończona.