nie wiem o czym tu piszecie, oczywiscie, ze jest jakies ryzyko, ale spolka powtarza wyniki regularnie, placi dywidende (prawie 100%) poza tym jest mozliwe, ze wejdzie w nia w koncu jakis wiekszy gracz - tak jak napisali - kupic, zakopac i zapomniec...