Kurde-szkoda że tego nie sprzedałem.
Tyle lat tu się kiszę z moim pakietem akcji i tez powoli tracę cierpliwość.
Nie wiem czy uda się wyjść bez straty?
Do d.py ta giełda.
Lepiej waluty kupić po niższym kursie i czekać po rok- dwa na lepszy kurs.
Pewniejsze niż to kasyno zwane GPW.
Pozdrawiam i trafnych inwestycji życzę.