merytorycznie panie i panowie, bo na razie widze samo naganianie. Spolka placi po 30 gr dywidendy co daje stope zwrotu 10%, . Placi dywidende z corocznego, stabilnego zysku, nie jakichs tam kapitalow zapasowych czy jednorazowej sprzedazy biznesu. C/Z 8,5 - to jest tanio.
Ryzyko - fabryka w naddniestrzu. No i ta nieszczesna nieruchomosc, ktora wykazuja juz od dawna w bilansie, a sprzedac jej jakos po tych cenach nie moga. Przypominam, ze realizuja inwestycje w SSE, co moze ograniczyc wspomniane wczesniej ryzyko, a na nieruchomosc w koncu nabywca sie znajdzie.
Co waszym zdaniem ma sprowadzic kurs ponizej 2zl???