15 marca piątek,
Wczoraj po wynikach kurs mocno spadł, a jego minimum to 8,37.
Oczywiście nie jest to poziom przypadkowy. No co tam Panowie mamy ?
Prosiłbym jedynie, aby osoby mające do mnie bezpośredni kontakt nie odpowiadały na to pytanie. No co to jest ten spadek ?
Czy jest to, czy nie jest jakaś formacja ?
W oparciu o swoją wiedzę założę, a będzie to założenie nieskromne, bufona chodzika księżycowego, że jest to część korekty
pędzącej. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że nieliczni z Was po przeczytaniu tego tekstu uważnie spojrzą na wykres w interwale dziennym. Skoro fala druga, była korektą prostą, to nie może być korektą prostą fala czwarta, bo działa tu zasada zmienności.
Odpowiedzcie sobie na pytanie ile widzicie fal w spadku od 9.56 do 8,37
Gdyby moje założenie zostało potwierdzone, to okazałoby się, że jestem w stanie przewidzieć, co stanie się z kursem i to ze znacznym wyprzedzeniem. Zgadzam się moje założenie jest ryzykowne, ba bezczelne nawet, ale tak jak nieliczni (a szkoda) czytają
książki, tak ja czytam wykres.
Przypomnę to co na tym wątku napisałem......przybić obie nogi do podłogi, a ręce do blatu biurka, aby głupot nie narobić.
Jak komuś nerwy nie wytrzymują, to nerwy do konserwy i na eksport.
Trzymać, nie dać się zmanipulować przez Smart Money.
Pamiętajcie, że jest to jedyna znana mi formacja, która działa niezależnie od całego rynku. Formacja ta musi się dopełnić.
Musi, inaczej się udusi.
chodzik księżycowy