To prawda, jednak jeszcze ze 2 lata (minimum rok) giełda powinna iść do góry. W całej Europie jest hossa, w Polsce ostatnie wzrosty WIGu były pod zdawałoby się złe informacje gospodarcze, spadek inwestycji, rosnące zadłużenie, misiewicze w spółkach itp. Teraz dane wyglądają lepiej, inwestycje rosną, PKB rekordowe, pieniądz tani, Misiewicz wywalony, w Europie hossa, w USA hossa wiec może i w Polsce?.. Ale masz rację trzeba bacznie obserwować co się dzieje bo wszystko może gwałtownie walnąć.