Możesz sobie pisać co chcesz.
Nie rozumiem co ma niby znaczyć jak napiszę jak jest.
A Ty mi piszesz że naganiam?
Na co mam naganiać?
Kupiłem po 32 sprzedałem i wszedłem po 34.
Zarobiłem w tydzień prawie 4 koła i po raz pierwsze nie sprzedaję i pokazuję wynik rodzinie z radością, że to początek moich zysków na CLN,
Oskarż mnie chłopie o co chcesz ale nie naganiam na nic.
Jak ktoś nie chce mieć tego waloru te niech jutro goni temat.
Nie naganiam.
Robię swoje.
Nie masz racji.
Sory