Teraz na rynku mamy korektę ostatnich wzrostów a CLN się całkiem nieźle trzyma i to pomimo rekomendacji na 25PLN.
Sądzę, że korekta na ogólnym rynku niedługo się skończy i znów zacznie rosnąć (wszak mamy hossę) a wtedy CLN powinien eksplodować.
Chyba że będzie odwrotnie :)