Nie nagon/nagan tylko płatny shill,człek prezesa,specjalny wysłannik rady dyrektorów ds.pijaru i co tam jeszcze.....Za pieniądze zrobię wszystko...)))
Ty robisz czarny,a ja popadam w drugą skrajność...
Przykro mi,że tym razem nie zarobiłeś,ale takich gwarancji nie da ci nawet PZU,a to,jak wiadomo,wig20,waga ciężka
Jak znikam,to jest to zazwyczaj dobry znak,bo nie ma natrętnego naganiania,choć masz mnie za nagana.
To zniknij na jakiś czas jak mówisz i zobaczymy....