Miało być w poprzednim postem że 3,16zl nikt nie chce, swoje x trudem kilka sesji temu sprzedałem po 3,16zl i nigdy więcej takiej kiszki,to jest dyskretna dystrybucja aby ceny nie zbić bo chcą sprzedać drogo! nikt was nie chce oszukać tylko pomóc, tam nie ma już nic