Golec co ty wyrabiasz na tym forum Groca )))
MSZ zbierałeś podobno na longa?Z tego forum miałeś zniknąć,już nawet się żegnałeś.
Dzisiaj zrobiłeś na Solar,+30%
Tylko jakoś nie widać entuzjazmu!((
Ja myśleć,że ty albo nie lubić zarabiać,albo nie zarabiać