masz racje na solarze nie zarobiłem zbyt wiele bo dopiero interesowałem sie na poważnie tą spółką od dwóch dni i poprostu zbyt szybkie wezwanie i koniec zarobku - co do groca niepotrzebnie kupiłem dzis 370 szt syfu ale wiecej juz nie kupie niech wtykają innym gł..com, pl znikam już nagonie prezesa z tego forum dalej czarujcie naiwnych inwestorów hi hi