to spekulacyjne zagrywki z Msz, dzis rosnie ZEPAK a z GCN troche przesadziłem wychodzac z papieru bo spółka ma zasieg nawet 4 zł i może wejdę jak wróci z powrotem w okolice 3 zł, szkoda ze tutaj ktos skupuje i steruje kursem nie pozwalajac na wzrosty... MSZ to czysta spekulacja brałem po 19 gr duza ilosc i mogłem wywalic po 23 gr liczylem na wiecej i kurs spadł, warto kupic tez Elektrobudowę ale musi jeszcze spaść. Masz rację budowlanka lezy na łopatkach a w firmach z tego co wiem za marne pieniadze nikt nie chce pracować.