zgodnie z umowa wywaliłem ostatnie 1580 szt i znikam z tego forum, życze ci Tyrek zarobku ale ta spolke ktos ma na celu skupic ponizej 2 zł i szkop tutaj nie popusci, co do MSZ i BRASTER te spolki dadza zarobic krocie, przekonacie sie o tym niebawem,,,,, życze powodzenia na bankrucie,swieci na czerwono ranting D nIEMIEC DOI OCH DOI