obawiam się panowie że macie dużo racji i te podbitki były pod dystrybucję tego towaru a podbitka to mielenie swoimi akcjami w górę, ktoś trzyma kurs i wychodzi z towaru ale według mnie z grubego towaru, nie mniej podbitek należy sie spodziewać szczególnie po dobrym infie... nie jest tu dobrze dlatego z dużą stratą opusciłem pokład i obserwuje, może po zbiciu kursu coś odkupie.