Niestety wygląda na to że to druga boruta albo ambergold... akcje nie są dopuszczone i chyba nigdy nie będą(dobrze że się na ten shit nie zapisałem), teraz wyszła lipa z negocjacjami więc chyba niedługo zobaczymy zmiane kodu z 4 na 3....a pewnie i 2 jest w niedalekiej perspektywie...
Na prawdę nie wiem już co jest nie tak z tą firmą ale wygląda na to że to kolejny słup który miał nabić komuś kase którą wydoił z drobnych...czekać tylko jak kasa z emisji zniknie z konta firmy w którymś raporcie a potem posypią się infa o kolejnych katastrofach w negocjacjach i odebrania CBR.... ehh...