Ja niestety zgadzam się z Tobą w 100%. Naprawdę wierzyłem w działalność spółki. Jedynie co trzyma mnie tutaj to 'tajemnicza' umowa na 16 mln oraz to, że w najbliższym czasie dostaną dotację w związku z prowadzonymi badaniami. Jak będzie pozytywny wynik na sprawozdaniu finansowym to jest szansa na większa podbitkę i spadam stąd z mniejsza stratą, jednak to życzeniowe przewidywania. Gorąco liczę, że poniżej 50gr nie spadnie, bo największe minimum oparło się na 50gr. Wtedy też niewiele było wiadomo, a panika i nerwy były większe po spadku z 6 zł na 50gr.