Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jak dowiozą tą umowe co mają to kurs eksploduje. ~Rich 9 2026-06-25 11:39
WZA ~Abcdefg 1 2026-06-25 10:39
Wspaniała spółka ~zażenowany 3 2026-06-24 15:42
SoftBlue ma 5,8 mln zł gotówki i 53,5 mln zł kapitału własnego. ~ToTheMoonLamboSoon 4 2026-06-22 10:08
Kierunek parkiet główny ~Xyz 29 2026-06-22 06:54
Korekta ~macgregor 11 2026-06-19 14:32
Ciekawe jaki będzie raport za 1H26? ~ToTheMoonLamboSoon 14 2026-06-19 07:49
Dobrałem dziś po 31 na podbitkę i zobaczymy akcjoinm 16 2026-06-15 23:04
Tu w dwa tygodnie inwestorzy stracili 50% kapitału ~DzikuSS 2 2026-06-15 22:47
Może CSJ Inwestycje sp. z o.o. kupi parę akcji Softblue? akcjoinm 5 2026-06-15 19:25
Invention i Softblue—> Tomaszek i Michałek —> bida i nędza :) ~takaprawda 6 2026-06-15 19:24
Prezydent podpisał ustawę dotyczącą wspierania usług e-zdrowia ~e-zdrowie 3 2026-06-15 19:22
ale was tu Michał Kierul poniewiera - czekam niżej na odkup pod kółeczko ~akcjo 1 2026-06-15 19:18
Śmieć jeszcze na ciągłych ?! Syfblu niesamowity... ~DzikuSS 1 2026-06-15 14:57
Piszom o Nas! ~PozdroPrawdziwy 3 2026-06-10 18:20
Linkedin ~Asa 4 2026-06-10 18:18
Ubrani po 34gr przez 'pozdro' wystąp !! ~Haha 7 2026-06-09 19:23
Pozdro nie rozumiał ludzi sprzedających przy 34 gr. ~Oj 7 2026-06-09 18:40
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum 25.06 blisko - kto idzie na WZA i złoży wniosek o wywalenie Kierula ? akcjoinm 1 2026-06-09 16:29
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum jak tam sesja, dużo akcyjek kupiliście, koniec euforii? Oj ynfestory ;) akcjoinm 6 2026-06-09 16:15
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum może ten leszcz z artykułu comparic kupuje? Łukaszku bierzesz? akcjoinm 5 2026-06-09 16:14
Gdzie @pozdro teoretyk co zaklinał praktyke? ~Jw 4 2026-06-09 12:58
SoftBlue rozpoczyna przełomowy projekt dla pacjentów w całej Polsce ~qaz 11 2026-06-09 10:03
MZ przesuwa start asystenta głosowego AI w e-rejestracji na październik ~qaz 1 2026-06-09 07:17
Kirulom znowu nie uda się wtłoczyć nowych 70mln akcji... ~Weteran 2 2026-06-04 15:00
DO PREZESA ~akcjonarisz 7 2026-06-03 16:45
i wracamy do bazy w okolicach 20 gr kupię na kolejne kółeczko akcjoinm 1 2026-06-03 16:33
Voicebot w publicznej ochronie zdrowia. Polska ma zbudować pierwszy taki ~qaz 4 2026-06-01 19:40
Rewolucja w NFZ. EasyCall rozprawi się z największą bolączką polskiej .. ~qaz 4 2026-06-01 19:29
Najpierw Kierul uwala kursy obu spółek a później odpisy robi:) ~fakty 8 2026-06-01 18:13
[x]
SOFTBLUE -2,63% 0,22 2026-06-25 12:26:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.