|
Jak dowiozą tą umowe co mają to kurs eksploduje.
|
~Rich
|
9
|
2026-06-25 11:39
|
|
WZA
|
~Abcdefg
|
1
|
2026-06-25 10:39
|
|
Wspaniała spółka
|
~zażenowany
|
3
|
2026-06-24 15:42
|
|
SoftBlue ma 5,8 mln zł gotówki i 53,5 mln zł kapitału własnego.
|
~ToTheMoonLamboSoon
|
4
|
2026-06-22 10:08
|
|
Kierunek parkiet główny
|
~Xyz
|
29
|
2026-06-22 06:54
|
|
Korekta
|
~macgregor
|
11
|
2026-06-19 14:32
|
|
Ciekawe jaki będzie raport za 1H26?
|
~ToTheMoonLamboSoon
|
14
|
2026-06-19 07:49
|
|
Dobrałem dziś po 31 na podbitkę i zobaczymy
|
akcjoinm
|
16
|
2026-06-15 23:04
|
|
Tu w dwa tygodnie inwestorzy stracili 50% kapitału
|
~DzikuSS
|
2
|
2026-06-15 22:47
|
|
Może CSJ Inwestycje sp. z o.o. kupi parę akcji Softblue?
|
akcjoinm
|
5
|
2026-06-15 19:25
|
|
Invention i Softblue—> Tomaszek i Michałek —> bida i nędza :)
|
~takaprawda
|
6
|
2026-06-15 19:24
|
|
Prezydent podpisał ustawę dotyczącą wspierania usług e-zdrowia
|
~e-zdrowie
|
3
|
2026-06-15 19:22
|
|
ale was tu Michał Kierul poniewiera - czekam niżej na odkup pod kółeczko
|
~akcjo
|
1
|
2026-06-15 19:18
|
|
Śmieć jeszcze na ciągłych ?! Syfblu niesamowity...
|
~DzikuSS
|
1
|
2026-06-15 14:57
|
|
Piszom o Nas!
|
~PozdroPrawdziwy
|
3
|
2026-06-10 18:20
|
|
Linkedin
|
~Asa
|
4
|
2026-06-10 18:18
|
|
Ubrani po 34gr przez 'pozdro' wystąp !!
|
~Haha
|
7
|
2026-06-09 19:23
|
|
Pozdro nie rozumiał ludzi sprzedających przy 34 gr.
|
~Oj
|
7
|
2026-06-09 18:40
|
25.06 blisko - kto idzie na WZA i złoży wniosek o wywalenie Kierula ?
|
akcjoinm
|
1
|
2026-06-09 16:29
|
jak tam sesja, dużo akcyjek kupiliście, koniec euforii? Oj ynfestory ;)
|
akcjoinm
|
6
|
2026-06-09 16:15
|
może ten leszcz z artykułu comparic kupuje? Łukaszku bierzesz?
|
akcjoinm
|
5
|
2026-06-09 16:14
|
|
Gdzie @pozdro teoretyk co zaklinał praktyke?
|
~Jw
|
4
|
2026-06-09 12:58
|
|
SoftBlue rozpoczyna przełomowy projekt dla pacjentów w całej Polsce
|
~qaz
|
11
|
2026-06-09 10:03
|
|
MZ przesuwa start asystenta głosowego AI w e-rejestracji na październik
|
~qaz
|
1
|
2026-06-09 07:17
|
|
Kirulom znowu nie uda się wtłoczyć nowych 70mln akcji...
|
~Weteran
|
2
|
2026-06-04 15:00
|
|
DO PREZESA
|
~akcjonarisz
|
7
|
2026-06-03 16:45
|
|
i wracamy do bazy w okolicach 20 gr kupię na kolejne kółeczko
|
akcjoinm
|
1
|
2026-06-03 16:33
|
|
Voicebot w publicznej ochronie zdrowia. Polska ma zbudować pierwszy taki
|
~qaz
|
4
|
2026-06-01 19:40
|
|
Rewolucja w NFZ. EasyCall rozprawi się z największą bolączką polskiej ..
|
~qaz
|
4
|
2026-06-01 19:29
|
|
Najpierw Kierul uwala kursy obu spółek a później odpisy robi:)
|
~fakty
|
8
|
2026-06-01 18:13
|