Jaro masz ten sam problem widze co ja z przed paru lat :) za bardzo wierzysz w komunikaty spolek
dzis juz wiem ze to normalna zagrywka i IPO na newconnect sluzy wypompowaniu kasy z rynku,
duze ceny na poczatku gwarantuja sypanie akcji ktore ktos obejmuje w nominale czyli najczesciej po 10gr :) jako wlasciciel pierwszej i kolejnej serii akcji , nie dawaj im latwo zarobic i nie kupuj pazernie akcji ktorych jeszcze nikt na rynku nie wycenial
- papier wszystko przyjmie - nie wierz we wszystko co spolka podaje do wiadomosci
patrz na spolki ktore juz zarabiaja i maja zyski i placa dywidendy. Bo chyba nie idzie Ci dobra selekcja start-up'ow
takich jak spolki na newconnect, ktore obecnie smigaja powyzej 100zl i 200zl za akcje :) oczywiscie pare lat temu
a sa takie spojrz na te najlepsze ktore juz sa na GPW a nie na newconnect :) mowa o tych zwiazanych z produkcja / dystrybucja gier komp i oprogramowania ;) FARM51 , BLOOBER, 11BIT, PLATIGEIMAGE
lista byla by dluga ale nie mam czasu na pisanie tu o tym co najlepsze
...bo najgorsze ze nie szukamy jako drobni akcjonariusze :) branzy perspektywicznej w gospodarce, ktora ma wieksze szanse niz inne by generowac ponad-przecietne stopy zwrotu , globalnych branz nie mamy wiele na polu ktorych nasi emitenci mieliby jakis udzial w rynku :) chociaz wiedzmin3 daje rade ,
pozdr